Trwa rekrutacja uzupełniająca na studia I stopnia

Na Politechnice Łódzkiej pozostało ok. 20% wolnych miejsc na kierunkach studiów pierwszego stopnia. W rekrutacji uzupełniającej kandydaci mogą wybierać spośród 33 kierunków studiów.

W ofercie dostępnej w ramach rekrutacji uzupełniającej do wyboru pozostały 33 kierunki studiów pierwszego stopnia, z czego 28 kierunków stacjonarnych i 5 niestacjonarnych.

Kandydaci mogą wybrać max. 8 kierunków studiów spośród następujących:

• Wydział Mechaniczny: energetyka, inżynieria materiałowa oraz mechanika i budowa maszyn.
  • Wydział Chemiczny: Advanced Biobased and Bioinspired Materials, analityka chemiczna, chemia, chemia budowlana, informatyka w ochronie środowiska, nanotechnologia i technologia chemiczna.
  • Wydział Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów: inżynieria wzornictwa przemysłowego, włókiennictwo i przemysł mody, włókiennictwo i przemysł mody (język angielski), wzornictwo.
  • Wydział Biotechnologii i Nauk o Żywności: biogospodarka, biotechnologia, Industrial Biotechnology, technologia żywności i żywienie człowieka.
  • Wydział Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska: budownictwo (tylko studia niestacjonarne), inżynieria środowiska w budownictwie oraz planowanie przestrzenne.
  • Wydział Fizyki Technicznej, Informatyki i Matematyki Stosowanej: fizyka techniczna.
  • Wydział Zarządzania i Inżynierii Produkcji: papiernictwo i poligrafia, Gestion et Technologie.
  • Wydział Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska: inżynieria chemiczna i biochemiczna, inżynieria bezpieczeństwa pracy oraz inżynieria środowiska.

Rekrutacja uzupełniająca potrwa od 29 lipca do 14 września 2021 r. Kandydaci rejestrują się elektronicznie w Portalu kandydata, a następnie składają wymagane dokumenty w Dziale Rekrutacji. Na tej podstawie liczone są punkty w procesie kwalifikacji na studia. Listy przyjętych na studia w rekrutacji uzupełniającej poznamy 21 września 2021 r.

Lista kierunków studiów dostępnych w rekrutacji uzupełniającej dostępna jest tutaj.